AO048_1.jpg

MIA MAKEUP STRIP LASHES MALDIVE kunstripsmed

7,90 

Mia Makeupi MALDIVE volüümiandev kunstripsmete kollektsioon on täielikult valmistatud sünteetilisest kiust ning loomuliku ja kerge tekstuuriga. Erinevad kujud ja pikkused võimaldavad teil anda silmadele volüümi ja pikkust, et saada loomulik tulemus, mis sobib igaks sündmuseks. Professionaalsed kunstripsmed by Mia Makeup on kindlasti sinu jaoks õige valik, kui soovid anda oma silmameigile sügavust ja intensiivsust. Kõik meie kunstripsmed, mida nimetatakse ka ribaripsmeteks, on valmistatud sünteetilisest kiust, kerge ja loomuliku tekstuuriga. Meil on valik kõige erinevama kujuga kunstripsmeid, nii et oleme kindlad, et leiate oma loomuliku silmakuju ja soovitud efekti jaoks parima. Meigitarvikute hulgast leiate meie kunstripsmete aplikaatori, mis võimaldab teil kunstripsmeid täpselt ja ilma segadust tekitamata silmalaule kanda. Saadaval on ka meie ripsmete liim Clear, mis on revolutsiooniline kunstripsmete liim, mis pole mitte ainult kauapüsiv, vaid ka must! Liim ei jäta tüütuid valgeid jälgi, mida tuleks eraldi silmapliiatsiga katta.

Laos

Tootekood AO048

Kategooriad: , ,

Mia Makeupi lehvikukujuliste ribadega kunstripsmete kollektsioon on kõik sünteetilisest kiust ning loomuliku ja kerge tekstuuriga. Erinevad kujud ja pikkused võimaldavad teil anda ripsmetele volüümi ja pikkust, et saada loomulik tulemus, mis sobib igaks sündmuseks.

Kunstripsmed on õige valik, kui soovite, et ripsmed oleksid alati ideaalsed, pikad, paksud, läikivad ja täiuslikult kaardus, ilma et peaksite iga päev kasutama ripsmetušši, mis aja jooksul võib neid nõrgendada ja murda. Seksika look´i saamiseks on kõige kiirem ja praktilisem lahendus kunstripsmete kasutamine.

Kuidas kunstripsmeid peale kanda?

Esiteks on vaja regulaarselt järgida ilurutiini. Naha eest hoolitsemine, puhastades silmad õlivabade toodetega, on oluline samm hea aluse saamiseks.

4 kiiret sammu kunstripsmete kiireks ja veatuks pealekandmiseks, et vältida nende kadumist päeva jooksul:

  • Võtke pintsettidega kunstripsmete riba ja asetage see silmale, et määrata pealekandmise trajektoor.
  • Kui riba pikkus on õige, jätkake liimi pealekandmisega, vajadusel saate neid alati vastavalt oma vajadustele lühendada.Laske liimil 30 sekundit kuivada
  • Aseta kunstripsmed piki loomulikku ripsmepiiri ja vajuta kergelt;

Jälgi, et riba sise- ja välisnurgad oleksid hästi liimitud ning viimistle oma silmameik teiste fantastiliste Mia Makeup’i toodetega!

.
Kunstripsmete eemaldamine?

Tõmmake riba õrnalt välisservast. Ripsmeliimi jääkide eemaldamiseks kasutage Hydra Beauty Gel Eye and Lip Cleanser’t.

Arvustused

Arvustusi veel pole

Lisa arvustus
MIA MAKEUP STRIP LASHES MALDIVE kunstripsmed MIA MAKEUP STRIP LASHES MALDIVE kunstripsmed
Hinnang*
0/5
* Rating is required
Sinu arvustus
* Review is required
Nimi
* Name is required