AU038_1.jpg

MIA MAKEUP DROPPY BLENDER komplekt

12,90

Pisarakujulised mini Mia Makeup blenderid, mis sobivad ideaalselt jumestuskreemide ja peitekreemide jaoks, komplektis 4 tükki.

Laos

Tootekood AU038

Kategooriad: , ,

Mia Makeup Blender unikaalne kuju võimaldab täpset ja suurepäraselt katvust raskesti ligipääsetavates kohtades. Tulemuseks on ühtlane meik ja loomulik välimus. Lateksivaba blender on ideaalne abivahend hajutamiseks, meigipõhja pealekandmiseks või korrigeerimist vajavatele piirkondadele. Blender on esimene samm loomuliku ja veatu jumestuse saavutamiseks. Multifunktsionaalne, võib kasutada kõigi jumestustoodetega: primeri, jumestuskreemi, peitekreemi, põsepuna ja puudriga. Ideaalne kuju: saab kasutada suurematel ja väiksematel aladel näol.

Kasutamiseks ei ole vaja erilisi oskusi.

Kasutamine:

Et luua loomulik jumestus, kastke blender enne kasutamist vette, kandke BB kreemi või mineraalpõhja nahale. Mida rohkem vett on blender endasse imanud, seda pehmem ja ökonoomsem see on. Märja blendriga on väga kerge luua veatu katvus, kasutades ainult väga vähesel määral toonivat toodet nagu BB-kreem või mineraalne jumestuspõhi.

Blenderi teravama otsaga pääseme katma detailsemaid kohti: nina ja silmaümbrused, ümarama otsaga: laup ja põsed. Ja nii saategi juba perfektse tulemuse terveks päevaks!

Puhastage Mia Makeup Blenderit vee ning õrnatoimelise seebiga( ideaalne nt beebi seep), peske seni kuni pigistades tuleb sealt ainult puhast vett välja, kuivatage üleliigsest veest ja jätke ta päikese kätte. Laske blenderil täiesti ära kuivada, enne kui uuesti kasutate. Kindlasti mitte kasutada pintslite puhastusvahendit või desinfitseerijat. Švammi puhastada regulaarselt.

Arvustused

Arvustusi veel pole

Lisa arvustus
MIA MAKEUP DROPPY BLENDER komplekt MIA MAKEUP DROPPY BLENDER komplekt
Hinnang*
0/5
* Rating is required
Sinu arvustus
* Review is required
Nimi
* Name is required